Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

Dalap ARKAS 150

Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
• Střešní ventilátor DALAP ARKAS – odtahový
• Napětí 230V
• Tepelná ochrana s automatickým restartem
• Jednootáčkový motor, s kuličkovými ložisky
• Skříň z oceli opatřen šedým polymerovým nástřikem.
vč. DPH4.078 Kč
bez DPH3.370 Kč
708 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: 9160

POUŽITÍ

Odtahový střešní ventilátor určený k odvětrávání nejrůznějších prostor - kancelářské prostory, veřejná místa, restaurace a další místa, která jsou vyhřívána v zimním období. Je vhodný k montáži na většinu typů střech a jednoduše ho lze napojit na potrubí o shodném průměru od 150 mm do 315 mm. Ventilátor je konstruován i pro odtah vzduchu obsahující prach a další pevné částice. 

DESIGN

Skříň ventilátoru je vyrobena z oceli a je potažena černým polymerovým nátěrem pro dlouhou životnost a na spodní straně ventilátoru je ocelová čtvercová připojovací deska, která je také potažena černým polymerovým nátěrem. 

MOTOR

Odstředivé oběžné kolo má zpětně zakřivené lopatky a je poháněno jednofázovým motorem s vnějším rotorem. Motory jsou vybaveny tepelnou pojistkou proti přehřátí s automatickým restartem a kuličkovými ložisky pro dlouhou životnost. Pro bezpečný provoz a nízkou hlučnost ventilátoru je každá turbína dynamicky vyvážená během montáže. Stupeň ochrany motoru -  IP 44.

REGULACE OTÁČEK

Plynulá i skoková regulace otáček motoru ventilátoru se provádí pomocí regulátoru otáček nebo tyristorového regulátoru otáček. Na jeden regulátor lze připojit více zařízení, přičemž celkový součet výkonu a jmenovitých proudů nesmí překročit hodnotu jmenovitého proudu regulátoru.

MONTÁŽ

Ventilátory se namontují na střechu přímo nad ventilační kanál a  pevně se připevňuje k plochému povrchu pomocí spojovací desky. Elektrické připojení a montáž musí být provedeny v souladu s manuálem a schématem zapojení na svorkovnici.

Příkon [W] 98
Napětí [V] 230
Průtok [m³/h] 555
Barva šedý polymerový nástřik
Průměr potrubí [mm] 150
Katalog list KTL-Dalap-ARKAS.pdf
Návod na obsluhu Navod-Dalap-ARKAS.pdf
Prohlášení o shodě Shoda-Dalap-ARKAS.pdf

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů