Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

BOR-C-160-SW

Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
• Difuzor rezidenční přívodní / odvodní
• Jedinečný design
• Nízká hladina hluku
• Kovový, úprava v provedení SW - RAL9003-30
• Připojovací rámeček RFU není součástí dodávky (jako příslušenství)
vč. DPH1.738 Kč
bez DPH1.436 Kč
302 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: S199638

 

Popis

Stropní kruhový difuzor BOR-C je díky svému nadčasovému designu obzvláště vhodný nejen pro rezidenční bydlení, ale i do kanceláří, hotelů a jiných obytných místností. Difuzor zajistí přívod čerstvého vzduchu bez vzniku zbytečného hluku a nepříjemného průvanu. Díky unikátní konstrukci, proudící vzduch z difuzoru vytvoří tzv. Koanda efekt a zabrání odklonění proudu vzduchu od stropu do zóny pobytu před dosažením přijatelné teploty. BOR-C je vhodný i pro systémy s variabilním průtokem vzduchu (VAV), protože obraz proudění je zachován v celém rozsahu proudění. Difuzor BOR-C lze použít na přívod i odvod vzduchu. Vodící kryt RB-BOR-C umožňuje upravit obraz proudění v rozmezí 120°až 270°, dle potřeby na místě instalace. Max. teplotní rozdíl ΔT je ± 10K.

  • Jedinečný design
  • Nízká hladina hluku
  • Výborná indukce proudu vzduchu
  • Přesné nastavení množství vzduchu bez demontáže prvku

Konstrukční provedení

Difuzor se skládá z pevné čelní desky a komory s připojovacím kruhovým hrdlem. Difuzor je vyrobený z pozinkovaného ocelového plechu s povrchovou úpravou ve variantě SW - signálně bílé barvě RAL9003 nebo ve variantě W - bílé barvě RAL9010. Dle požadavku lze vyrobit v libovolném barevném provedení dle RAL. Připojovací hrdlo je vybaveno speciálními ozubenými pružinkami, které slouží pro zamezení pádu difuzoru v průběhu montáže.

Difuzor je vybaven posuvným mechanismem pro nastavení průtoku vzduchu bez nutnosti demontáže prvku. Posuvný mechanismus je pro vytvoření dokonalého skrytého designu opatřen černou barvu. Místo pro snímání tlakové diference a aretační páčka pro nastavení množství vzduchu jsou umístěny nad čelní deskou difuzoru.

Pro zajištění servisu a čištění je nutné vymontovat celý difuzor ze stropní konstrukce.

Příslušenství

Vodící kryt RB-BOR-C

Montážní rámeček RFU

Plastový plenum box TUBE F

Montáž

Difuzor se může instalovat do potrubní trasy přes kruhové připojovací hrdlo. Pootočením a současným pomalým zatlačením difuzoru se vytvoří pevný spoj s libovolným prvkem. Jako připojovací prvek může sloužit montážní rámeček RFU, kruhové potrubí nebo plastový plenum box TUBE F.

 

Rozměr potrubí [mm] 160
Barva RAL9003-30 nebo RAL9010-30

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů