Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

VVKR-R kruhový - velikost až ..825

Nebyl vybrán žádný obrázek
• Vířivý anemostat kruhový přívodní / odvodní
• Nastavitelné lamely
• Volitelný obraz proudění
• Vysoká indukce proudu vzduchu
• Nízká hladina hluku
• Kovový, úprava v provedení SW - RAL9003-30
• Připojovací Plenum box PB-VVK není součástí dodávky (jako příslušenství)
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: A-VVKR-R

 

Popis

Vířivé anemostaty VVKR-R s nastavitelnými lamelami a čelní kruhovou deskou se používají jako koncové vzduchotechnické elementy k přívodu a odvodu tepelně upraveného vzduchu. Čelní deska je tvořena z nastavitelných lamel, které zajišťují rovnoměrný vířivý přívod vzduchu do větraného prostoru. Lamely lze jednotlivě natočit do libovolného úhlu a tím vytvořit požadovaný obraz proudění. Přenastavení lamel se provádí pohodlně z obytné zóny a není proto nutné demontovat čelní panel.. Anemostaty jsou vhodné pro instalační výšku 2,4 – 4 m a pracovní rozsah teplot ∆T0 = ±10 K.

  • Volitelný obraz proudění
  • Nízká hladina hluku
  • Vysoká indukce proudu vzduchu

Konstrukční provedení

Čelní deska je standardně vyrobena z pozinkovaného ocelového plechu s povrchovou úpravou v bílé barvě RAL9003-30. Dle požadavku lze vyrobit v libovolném barevném provedení dle RAL nebo z hliníkového či nerezového plechu A304/A316L.

Profilové lamely na čelní desce tvoří různé soustředné obrazce (tvar A nebo B). Plastové lamely jsou standardně v černé nebo bílé barvě. Pro odvod vzduchu lze čelní desku dodat bez lamel, viz. ozn. „R".

Plenum box PB-VVK je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu. Plenum box může být opatřen práškovým nátěrem v RAL na vnější nebo vnitřní straně, vnější tepelnou izolací „J“ nebo vnitřní hlukovou izolací „I2“. Přívodní plenum box je standardně vybaven perforovaným plechem a regulační klapkou D1. Odvodní plenum box je standardně vybaven regulační klapkou D1 bez perforovaného plechu. Kromě kruhového plenum boxu s horizontálním připojením může být místo standardní regulační klapky D1 použito speciální klapky ZEUS s označením D2.

Příslušenství

Plenum box PB-VVK

Montáž

Anemostat může být připojen do potrubní trasy pomocí plenum boxu s horizontálním nebo vertikálním připojovacím hrdlem. Čelní deska u velikostí 300 až 625 se uchytí k plenum boxu pomocí otvoru ve středu desky a spojovacího šroubu. Čelní deska u velikostí 800 až 825 se uchytí k plenum boxu pomocí 5 otvorů na desce a spojovacích šroubů. Spojovací šroub s dekorativním bílým krytem je standardní součástí dodávky každého anemostatu. Přiložené samolepící těsnění je nutné nalepit na horní část desky přímo při montáži.

 

Barva RAL9010-30 // nebo RAL libovolný

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů