Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

VNV-1D 80 KV H

Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
• H – verze hygrostat s čidlem vlhkosti
• Určené pro montáž zabudováním do stěny, ve všech interiérech
• Dvouotáčkové motory s kuličkovými ložisky a s vysokým vzduchovým výkonem při současném dodržení nízké hlučnosti vhodný k nepřetržitému provozu.
• Všechny modely mají krytí IP55
• Zabudovaná zpětná klapka - zabraňuje zpětnému proudění vzduchu pokud není ventilátor v provozu
• Filtr pod předním panelem proti vniknutí prachu
vč. DPH3.945 Kč
bez DPH3.260 Kč
685 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: 370

POPIS PRODUKTU

Radiální ventilátor do koupelny, v provedení s čidlem vlhkosti, se zpětnou klapkou a vyšším tlakem o průměru 80 mm je určen pro odsávání vzduchu z bytových nebo komerčních prostor, jako jsou kanceláře, ordinace, obchody, koupelny, sprchy, toalety, kuchyně apod. Vzhledem ke svým parametrům je tento ventilátor určen pro ventilační rozvody větších délek a s vyšší tlakovou ztrátou.

Motor

Díky osazení kuličkovými ložisky je ventilátor vhodný k nepřetržitému provozu. Ventilátor umožňuje regulovat průtok vzduchu zvolením jedné ze dle modelu dvou nebo tří rychlostí motoru nebo dokoupením regulátoru otáček. Tento ventilátor je osazen zpětnou klapkou (brání zpětnému proudění vzduchu, když ventilátor není v provozu).

Montáž

Ventilátor je určen k osazení do stěny (omítky), při zabudování lze ještě s předním krytem pootočit a tím jej srovnat.

 

POPIS FUNKCE PROVÁDĚNÝCH VERZÍ

P – verze protipožární provedení

Radiální ventilátor do koupelny s protipožární ochranou Ø 80 mm je určen pro odsávání vzduchu z bytových nebo komerčních prostor, jako jsou kanceláře, ordinace, obchody, koupelny, sprchy, toalety, kuchyně apod. Vzhledem ke svým parametrům je tento ventilátor určen pro ventilační rozvody větších délek a s vyšší tlakovou ztrátou.

Díky osazení kuličkovými ložisky je ventilátor vhodný k nepřetržitému provozu.

Ventilátor umožňuje regulovat průtok vzduchu zvolením jedné ze tří rychlostí motoru nebo dokoupením regulátoru otáček.

Tento ventilátor je osazen zpětnou klapkou (brání zpětnému proudění vzduchu, když ventilátor není v provozu). Ventilátor je určen k osazení do omítky, při zabudování lze ještě s předním krytem pootočit a tím jej srovnat.

Ventilátor je vyroben z bezhalogenových a žáruvzdorných materiálů. Jakmile teplota v rozvodech nebo v místnosti dosáhne 90 °C, tepelná pojistka vypne ventilátor a zaklapne protipožární klapku, tím zamezí proudění horkého vzduchu dále.

H – verze Hygrostat (čidlo vlhkosti)

Na hygrostatu, který je uvnitř ventilátoru, nastavíte při jaké vlhkosti má spínat. Na časovém spínači, který je uvnitř ventilátoru, nastavíte dobu, jak dlouho má ventilátor běžet. Hydrostat zaregistruje, že vlhkost překročila Vámi zvolenou mez. Čidlo vlhkosti sepne ventilátor, který běží po dobu jakou má nastaven časový spínač. Po uplynutí Vámi zvoleného času se ventilátor vypne. Pokud hydrostat zaregistruje, že vlhkost je stále vysoká, opakuje režim znovu.

T – verze časový spínač

Časový spínač slouží ke zpoždění vypnutí ventilátoru v rozsahu 2 - 30 minut. Pomocí ovládacího kolečka si nastavíte požadovou hodnotu. Ovládací kolečko naleznete přímo na řídící jednotce ventilátoru. Nastavení se provádí pomocí malého šroubováčku, otáčením do levé či pravé strany. Otáčejte nastavovacím kolečkem velmi opatrně a s citem, hrozí utržení při hrubém a bezcitném zacházení!

Barva bílá
Příkon [W] 17/27
Napětí [V] 230
Průměr potrubí [mm] 80
Průtok [m³/h] 63/102
Katalog list KTL-vents-vnv_kv.pdf
Návod na obsluhu navod-vents-vnv.pdf
Prohlášení o shodě PoS-vents-vnv.pdf

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů