Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

Dalap FN 160

Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
• Krbový ventilátor DALAP FN - rozvedení teplého vzduchu • Napětí 230V
• Teplota rozváděného vzduchu 0 °C až +200 °C
• Vybaven termostatem automatického spínání
•Tepelně a akusticky izolovaný
•Tepelná pojistka proti přehřátí s automatickým restartem
• jednootáčkový motor, s kuličkovými ložisky
• Skříň z oceli opatřen šedým polymerovým nástřikem.
vč. DPH5.203 Kč
bez DPH4.300 Kč
903 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: 5365

POUŽITÍ

Krbové ventilátory Dalap FN slouží k rozvedení teplého vzduchu z krbu nebo krbových kamen do dalších místností. Jsou vybaveny tepelně a akusticky izolovaným ventilátorem i termostatem. Ventilátor je možné nainstalovat v jakékoliv poloze, a to díky kuličkovým ložiskům, ale vždy ve směru proudění vzduchu. Dalap FN je určen pro teploty 0 °C až +200 °C.

 

DESIGN

Skříň ventilátoru je vyrobeno z galvanizované oceli s tepelnou i zvukovou izolací z minerální ohnivzdorné vlny. Skříň ventilátoru je perforována pro nastavení teploty pro zapnutí a vypnutí a tak pro jeho chlazení. Regulátor teploty se používá k nastavení teploty sepnutí a vypnutí ventilátoru. Sepnutí ventilátoru je možné nastavit v rozmezí 0 až +90 °С v závislosti na teplotě vzduchu generované uvnitř krbového výměníku tepla. 

 

MOTOR

Motor je osazen jednofázovým asynchronním motorem s připojením na 230V při 50Hz s dopředu zahnutými lopatkami a kuličkovými ložisky pro dlouhou životnost. Motor je vybaven pojistkou proti přehřátí s automatickým restartem. Třída izolace vynutí F, stupeň krytí motoru IP X2.
K ventilátoru doporučujeme pro dlouhou životnost ventilátoru použít krbový filtr Dalap KF, který jednoduše připojíte ke skříni ventilátoru a prodloužíte tak jeho životnost.

REGULACE OTÁČEK

Plynulou i skokovou regulace otáček motoru ventilátoru lze provádět pomocí regulátoru otáček nebo tyristorového regulátoru otáček. 

 

MONTÁŽ

Montáž se prování přímým napojením na kruhové potrubí pevné či ohebné o shodném průměru ventilátoru. Ventilátor lze napojit na potrubí v jakékoliv poloze, vždy však ve směru proudění vzduchu. Je vyhrazen prostor pro jednoduchý přístup k údržbě ventilátoru. Potrubí se umisťuje mezi ventilátor a vytápěné místnosti, což umožňuje efektivní rozvod teplého vzduchu po domě a umožní tak rychlé vytopení dalších prostor v domě či bytě.

Příkon [W] 116
Napětí [V] 230
Průtok [m³/h] 540
Barva pozinkovaný plech s perforací
Průměr potrubí [mm] 159
Katalog list KTL-DALAP-FN.pdf
Návod na obsluhu Navod-DALAP-FN.pdf
Prohlášení o shodě Shoda-DALAP-FN.pdf

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů