Naše infolinka: 608 816 258
Košík
0

PZAL-315x315-S-UR se sítem a rámečkem

Nebyl vybrán žádný obrázek
• (variantní model)
• Protidešťové žaluzie PZAL-S-UR // se sítem S a rámečkem UR
• Protidešťové žaluzie PZAL.. do potrubí nebo stěny
• PZAL – eloxované hliníkové profily
• Úprava RAL - vyžádání lze opatřit práškovou barvou podle RAL
• PZAL-40-F je navíc vybavena panelovým filtrem G4
• Montážní rám s uchycením pomocí pružin nebo šroubů – volitelné příslušenství
vč. DPH2.378 Kč
bez DPH1.965 Kč
413 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: G10151

Popis 

Protidešťová žaluzie PZ chrání vnější nasávací a výfukové otvory vzduchotechnických zařízení proti vniknutí vody. Zamezuje přímý pohled do chráněného prostoru. Používá se ke zlepšení estetického dojmu exteriéru, který zvyšuje povrchová úprava a tvar lamel. Pro zamezení vnikání vody do žaluzie je nutné dodržet maximální rychlost 3 m/s ve volné ploše. Vnitřní průřez obvodového rámu žaluzie je vybavený lištou k zamezení zatékání kapek po obvodu rámu.

 

Konstrukce

Protidešťové žaluzie PZ jsou k dispozici v různých provedeních. PZZN a PZZNS jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového plechu s rámem v rohu spojeným nýty. Verze PZAL a PZALS jsou vyrobeny z eloxovaných hliníkových profilů. Žaluzie PZAL-40 a PZAL-40-F vyrobené hliníkových profilů jsou opatřeny povrchovou úpravou RAL-Elox. Všechny žaluzie, kromě PZAL-40 a PZAL-40-F, lze vyrobit se standardními úzkými nebo širokými lamelami. Žaluzie se širokými lamelami mají větší průtočnou plochu (min. 75%) a tím i menší tlakové ztráty. Všechny žaluzie lze vybavit svařovanou sítí s oky 10 x 10mm. PZAL-40 a PZAL-40-F jsou speciální hliníkové verze s 40mm vnějším rámem. PZAL-40-F je navíc vybavena panelovým filtrem G4. Všechny žaluzie lze na vyžádání opatřit práškovou barvou podle RAL. Žaluzie lze též vyrobit z nerezové oceli (A304. A316L), mědi (CU), titanzinku (TIZN) nebo aluzinku (ALUZN). Konstrukce je v těchto případech stejná jako u PZZN nebo PZZNS.

Montáž

Žaluzie se instaluje do potrubí nebo stěny pomocí univerzálního montážního rámu. V případě umístění rámu do stěny je třeba zazdít ohybatelné konzole do zdi. Žaluzie je v montážním rámu upevněna pomocí pružin po obvodu žaluzie. Pro bezpečné spojení žaluzie a montážního rámu se doporučuje využít otvorů pro šrouby na bočních stranách žaluzie. Šrouby zamezí samovolné vypadnutí žaluzie. U žaluzií jsou šrouby standardně součástí dodávky.

 

Příslušenství

Pro snadnou montáž do potrubí/zdi je možné dodat jako příslušenství univerzální montážní rám UR. Montážní rám se vyrábí ve dvou provedeních pro žaluzie se standardními úzkými nebo širokými lamelami. Montážní rám je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu.

Rozměr potrubí [mm] 315x315
Barva AL eloxované hliníkové profily

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu
Kontakty

+420 608 816 258 - Obchod
+420 777 068 100 - Realizace
+420 596 910 931 - Kancelář

Nabídka produktů