Naše infolinka: 596 910 931
Košík
0

AQUA 24TF

Nebyl vybrán žádný obrázek
• Regulátor teploty AQUA 24TF pro vodní ohřívače
• Napětí 24V
• Teplotní rozsah 0 až +30 °C
• Řízení teploty senzorem vestavěného čidla v regulátoru s nastavením přímo na plášti
• Řízení teploty externím čidlem (TG…) umístěným v potrubí
• Montáž nástěnná nebo s umístěním do krytu
• Instalace na zeď, třída krytí IP20
vč. DPH8.677 Kč
bez DPH7.171 Kč
1.506 Kč
Dostupnost: Do týdne
kód zboží: S5136

Regulátor teploty AQUA 24TF pro vodní ohřívače, 24V

AQUA 24TF je regulátor teploty přiváděného vzduchu nebo teploty v místnosti. Regulátor je napájen 24V a slouží pro ovládání servopohonů ventilů a klapek. Pro snímání teploty může AQUA 24TF využít vestavěné čidlo teploty (regulace dle teploty v prostoru) nebo svorky pro zapojení externího teplotního čidla (regulace dle teploty v potrubí). Regulátor je dále vybaven svorkami pro zapojení externího limitního čidla (slouží pro omezení max. nebo min. teploty přiváděného vzduchu), jedním třípolohovým výstupem 24V AC pro řízení servoventilu a svorkami pro hlášení alarmu. Regulace topného výkonu je pulsní díky tzv. časově úměrnému řízení, což znamená, že poměr mezi časem vypnuto/zapnuto je úměrný odchylce požadované teploty. Klesne-li teplota u čidla protimrazové ochrany pod 10°C, regulátor začne otevírat servoventil směšovacího uzlu. Klesne-li teplota u protimrazové ochrany pod 5°C, sepne poplachové relé, rozsvítí se poplachová LED dioda a regulátor otevře servoventil směšovacího uzlu na 100%.

Poznámka:

AQUA 24TF je vhodný pro servopohony směšovacího uzlu SUV-B (24V, 3-bodové řízení), čidla teploty TG.. a protimrazové čidlo TG-A130. V případě, že je zapojen pouze jeden snímač, kaskádní činitel „CF" musí být nastaven na „1" a omezení minima „Min" není aktivní.

Zapojení

Společný napájecí vodič 24 AC servopohonu musí být u regulátoru zapojen na svorku „17". Výstup na svorce „19" je aktivní v případě, že požadovaný výkon na ohřev vzduchu se snižuje. Výstup na svorce „18" je aktivní pokud se požadovaný výkon na ohřev vzduchu zvyšuje.

Napětí [V] 24
Návod na obsluhu navod-Systemair_Aqua-24-TF.pdf
Prohlášení o shodě shoda-Systemair_AQUA.pdf

Nakupujte bez starostí
Může vás zajímat
Užitečné informace
Zůstaňte v kontaktu

Nabídka produktů